ATOS ScanBox ATOS ScanBox
ATOS ScanBox ATOS ScanBox

ATOS ScanBox

En yüksek hassasiyetle hızlı otomatik ölçümler sağlayan ATOS ScanBox, üretim ve üretim süreçlerinde verimli bir kalite kontrolü için hepsi bir arada bir çözümdür. Kilitleme kancalarından komple araç gövdelerine kadar farklı uygulamalar ve parça boyutları için 11 farklı varyantta mevcut olan standartlaştırılmış ölçüm makineleri, hepsi bir arada bir çözüm sunar: Programlama, otomatik sayısallaştırma, kalite kontrol ve raporlama. Kullanıcı dostu arayüzü ve merkezi kontrol ve ölçüm planlama yazılımı olarak sanal ölçüm odası (VMR) sayesinde modellerin kullanımı kolaydır. ATOS ScanBox, gerçek 3D koordinatlar ile CAD verileri arasında kısa sürede tam otomatik tam alan sapmaları sağlar. Ek olarak, güçlü hepsi bir arada yazılım GOM Inspect Pro, GD&T bilgilerini, delik konumlarını elde eder.

Hızlandırılmış ölçüm süreleri

Geleneksel metrolojiye kıyasla %50 - 80 daha hızlı

Kolay Süreç Kontrolü

Bir düğmeye dokunarak otomatik proses kontrolü

Çok sayıda uygulama

Çok çeşitli uygulamalar - oyuncaklardan uzay roketlerine

Etkili analiz aracı

Hepsi bir arada: tarama, kalite kontrol ve raporlama

Güçlü Çözüm Ortağı

OEM tarafından kanıtlanmış ve dünya çapında yüksek itibarı olan bir çözüm ortağı

İletişim

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

Yüksek talepleri olan endüstriler için
özelleştirilmiş 3D ölçüm sistemleri

ATOS ScanBox 4 Serisi

Üretim ortamı için mobil bağımsız ölçüm çözümü

Kompakt ATOS ScanBox 4105 sistemi, boyutu 500 mm'ye kadar olan küçük ve karmaşık parçaların konumdan bağımsız 3D denetimine olanak tanır.

ATOS ScanBox 5 Serisi

Kompakt boyutta yüksek performans

Mobil ölçüm sistemi, türbinler, fanlar, bliskler ve kanat profilleri gibi karmaşık parçaların denetimi için önceden tasarlanmıştır.

ATOS ScanBox BPS

Daha kısa çevrim süreleri için otomatik yükleme ve boşaltma

Parçaları manuel olarak değiştirmeden otomatik ölçümler sayesinde büyük zaman tasarrufu sağlar. ATOS ScanBox BPS, 11 saate kadar bağımsız olarak ölçüm yapar. Sistem, hangi ölçüm programının ve denetiminin yürütülmesi gerektiğini bağımsız olarak tanır.

ATOS ScanBox 6 Serisi

Daha yüksek verim, seri üretimi optimize eder

Otomatik metroloji sistemleri, özellikle büyük ve ağır komponentlerin ölçümleri için geliştirilmiştir. Denetim süreleri kısaltılır, hurda üretimi ve yeniden işleme minimuma indirilir.

ATOS ScanBox 7 Serisi

Büyük ve ağır parçaların ölçümü

Yenilikçi 8 eksenli kinematik ve çok esnek sensör konumlandırma sayesinde ATOS ScanBox 7 Serisi, otomobil yan panelleri gibi büyük parçaların tam alan analizi ölçümlerini gerçekleştirir.

ATOS ScanBox 8 Serisi

Tüm araç gövdelerinin ve bağlı parçaların eksiksiz ölçümü

ATOS ScanBox 8 Serisi iki 8 eksenli kinematiği, tüm araç gövdelerinin yukarıdan, aşağıdan, yandan ve içeriden tam alan sayısallaştırılmasını sağlar.