Cadem Metrology

zeiss inspect slider

ZEISS INSPECT Optical 3D

Ücretsiz Deneyin 3D Denetim ve Değerlendirme İçin Endüstri Standardı
Öne Çıkan Özellikler
Denetim görevlerinizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyın. ZEISS INSPECT, tam alanlı veri toplama ve mesh işlemeden trend analizleri ve dijital montaja kadar sizi tutarlı bir iş akışı ve kullanıcı odaklı operasyonla destekler. Şablonlar ve akıllı özellikler hızlı ve kesin sonuçlar sağlar.
Sapmaları hızlı ve kolay bir şekilde belirleyin

GEOMETRİK BOYUTLANDIRMA VE TOLERANSLANDIRMA

GD&T'yi analiz etmek için ZEISS INSPECT'i kullanın. Yazılım, arka planda teknik detaylarla ilgilenir ve uluslararası standartları bünyesinde barındırır. GD&T denetimi basit bir şekilde böyle çalışır.
Zeiss Inspect Optical 3D Highlight gd
Zeiss Inspect Optical 3D Highlight Photo Render
Gerçek koşullar altında değerlendirin

PHOTOREALISTIC GÖRÜNTÜLEME

ZEISS INSPECT ile parçalarınızı sanal bir şekilde bir araya getirebilir ve gerçekçi bir ortamda değerlendirebilirsiniz. Doğru gölgeleme yanlışlıkları tespit etmeye yardımcı olur.
Sonuçlarınız etkileyici bir şekilde görselleştirildi

RAPORLAMA

ZEISS INSPECT'te resimler, tablolar, diyagramlar, metinler ve grafiklerle kendi raporlarınızı kolayca oluşturun. Ayrıca sunum modunu veya PDF ile dışa aktarmayı kullanın – videolarla bile.
Zeiss Inspect Optical 3D Highlight Reporting
system independent icon

Sistemden bağımsız

ZEISS INSPECT, optik 3D metroloji için tüm yaygın dosya formatlarını destekler. Bu da yatırımlarınızı güvence altına alır.
update icon

Düzenli güncellemeler ve daha fazla gelişme

Müşterilerimiz, geliştirme çalışmalarımızın merkezi konumundadır. Bu nedenle tüm güncellemeler ve gelişmeler size doğrudan pratikte yardımcı olur.
service support icon

Dünya çapında destek ve servis

Nerede olursa olsun, ne zaman olursa olsun: Desteğimiz size çevrimiçi veya şahsen yardımcı olacaktır. Kapsamlı hizmetimiz, ZEISS INSPECT yazılımınızın düzenli optimizasyonlarına tam erişim sağlar.

ZEISS INSPECT Optical 3D'nin önemli işlevleri

Zeiss Inspect Optical 3D Features Digital Assembly

Dijital Montaj

Parçalarınızı nerede olursa olsun dijital olarak monte edin. Kalite kontrol süreçlerinizde zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar ve hurdayı verimli şekilde azaltır.
Zeiss Inspect Optical 3D Features Tracking

Yazılım bazlı hareket telafisi

Ölçüm sırasında yazılım, herhangi bir hareketi telafi etmek için parçalar üzerinde konumlandırılan referans noktalarını izler. Bu şekilde ölçüm hızlanır çünkü tekrar yapmamanızı sağlar.
Zeiss Inspect Feature Curve Inspection

Eğri denetimi

Eğrilerin yapım özelliklerini kullanabilir ve özelliklerini görselleştirebilirsiniz. Kenar eğrilerini ölçün, yarıçapları ve karakter çizgilerini analiz edin veya spline eğrileri oluşturun.

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.