Cadem Metrology

Zeıss Inspect Slider

ZEISS INSPECT

3D denetim ve değerlendirmeler için endüstri standardı

Ücretsiz Deneyin

ZEISS INSPECT’e Kısa Bir Bakış

Önemli Temel Fonksiyonlar

ZEISS INSPECT ile çok daha verimli

Donanımdan bağımsız: Ölçüm cihazlarınızda özgür seçim hakkına sahipsiniz. Verimli: Yazılımın tüm parçaları aynı işletim konseptiyle çalışır. Bu, eğitim süresinden tasarruf sağlar. Bireysel: Uygulamaları kullanarak veya Python arayüzü aracılığıyla ZEISS INSPECT'i ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Parametrik konsept

Aynı görevi birden çok kez gerçekleştirmeniz mi gerekiyor? ZEISS INSPECT, parametrik yaklaşımıyla aynı görevleri farklı parçalarda uygulamanıza olanak sağlıyor. Yazılım her denetim adımını kaydederek ölçüm planlarının izlenebilir, tekrarlanabilir ve düzenlenebilir olmasını sağlar.
Zeiss Parametric Concept
Zeiss Python interface

Python arayüzü

Komut dosyası kaydediciyle yazılımdaki tüm eylemleri düzenlenebilir Python komut dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu, tekrarlanan görevler için gereken çabayı büyük ölçüde azaltır. Hala belirli bir işlevi kaçırıyor musunuz? Bunları ücretsiz olarak sunulan Python kitaplıkları aracılığıyla ekleyebilir veya dahili olarak geliştirebilirsiniz.

Uygulamalarla genişletin

Biraz daha fazlasına mı ihtiyacınız var? ZEISS INSPECT'in temel işlevleri sizin için yeterli olmadığında uygun bir uzantı mutlaka vardır. Uygulamalarımızla yazılımı ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyarlayabilirsiniz.
Extend with apps
automatic process

Süreçler mi? Otomatik!

ZEISS INSPECT, daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak amacıyla süreçlerinizi otomatikleştirmek için birçok seçenek sunar. İster proje şablonları, ister otomatik ölçüm dizileri, isterse bağımsız hata tespiti.
ZEISS INSPECT ile ölçüm teknolojisinin dünyası ayaklarınızın altında. Ölçüm teknolojisi çok yönlü olduğundan, ZEISS INSPECT dört farklı varyantta sunulmaktadır. Yüzeyleri analiz etmek isteseniz, hacim verilerini incelemek ya da hareket dizilerini analiz etmek ya da havacılık alanında özel zorluklarla başa çıkmak isteseniz bile, ZEISS INSPECT ihtiyaçlarınıza uygun doğru yazılım varyantını sunar.

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.