Cadem Metrology

zeiss inspect airfoil slider

ZEISS INSPECT Airfoil

Kanat geometrileri için denetim yazılımı Ücretsiz Deneyin

ZEISS INSPECT Airfoil’in öne çıkan özellikleri

Türbinler ve kanat çarkları ile geometrilerinin analizi birçok endüstride önemli bir konudur. Spesifik analiz fonksiyonları ve faydalı 2D ve 3D değerlendirme özellikleriyle ZEISS INSPECT, ölçüm verilerinin görselleştirilmesi ve değerlendirilmesinde ve ayrıca sistemden bağımsız olarak ve optik sistemlerle veya koordinat ölçüm makinenizle ölçülmesinden bağımsız olarak ortaya çıkan kararlarda yeni standartlar belirliyor.
Throat Kapak Resmi
Videoyu oynat
YENİ ÖZELLİK

3D Throat Bölgesi

Piyasada benzersiz: Throat bölgesinin dijital analizi. İki bıçak arasındaki minimum üç boyutlu alanı belirlemek için ZEISS INSPECT'i kullanın. Bu, ister kısmi alan, ister kapalı kanal olsun, geometrik olarak en dar kesiti sağlar.
GELİŞMİŞ DEĞERLENDİRME

Sanal Dengeleme

Dijital ikiz, değerli montaj süresinden tasarruf etmenizi sağlar. Dijital 3D modeli baz alarak montaj öncesinde ideal bıçak sırasını belirler ve böylece dengesizliklerin önüne geçersiniz. ZEISS INSPECT sizi adım adım destekler.
Videoyu oynat
Zeiss Inspect Airfoil Highlights Python
BİREYSEL

Kendi işlevlerinizi yaratın

Python arayüzünü ve komut kaydediciyi kullanarak yazılımdaki tüm işlemleri kaydedin ve bunları komut dosyası olarak kaydedin. Bu kodu düzenleyip özelleştirebilir ve işinizi kolaylaştıracak işlevlere sahip olabilirsiniz. Veya işinizi kolaylaştırın ve uygulamalarımıza bir göz atın: Burada süreçlerinizi kolaylaştıran ve süreç dalgalanmalarını azaltan birçok işlevi sizin için hazırladık.
TEMEL PARAMETRİK PRENSİP

Zamandan ve paradan tasarruf edin

Aynı seri yeni bölüm mü? ZEISS INSPECT'in parametrik çekirdeği sayesinde yeni bir denetim planına ihtiyacınız yok. Bunun nedeni, tüm denetim adımlarının arka planda kaydedilmesi ve bunları tekrar kullanmanıza veya yeni koşullara uyarlamanıza ve ölçüm raporlarınızı oluşturmanıza olanak sağlamasıdır. Yeni bir verimlilik düzeyine hoş geldiniz.
Zeiss Inspect Airfoil Highlights Parametric
Zeiss Inspect Airfoil Highlights
SEKTÖRE ÖZEL İŞLEVLER

Süreçlerinize uygun uygulamalar

ZEISS INSPECT'in işlev yelpazesini uygun uygulamalarla genişletin. Etkin blisk ölçümüne yönelik bir uygulamaya ek olarak, işinizi daha da kolaylaştıracak birçok başka uygulama bulacaksınız. ZEISS Quality Suite'teki tüm uygulamaları bulun.

Uygulamaya Bir Bakış

system independent icon

Blisklerin ölçülmesi ve analiz edilmesi

Bir blisk'in tek bir bıçağını ölçüp inceliyorsanız ZEISS INSPECT, bu işlemi blisk üzerindeki istediğiniz sayıda ek blade için verimli bir şekilde tekrarlamanıza olanak tanır.
update icon

Kılavuz kanatların ölçülmesi ve analiz edilmesi

Bir kılavuz kanat genellikle bir kanadının yanı sıra bir göbek ve bir mahfaza kaplama bandından oluşur. Bir kılavuz kanadın tam denetimi de ZEISS INSPECT ile kolayca mümkündür.
service support icon

Tamburların ölçülmesi ve analiz edilmesi

Tamburlar birkaç blisk'ten oluşur. Bu blisk'ler bir tambur oluşturacak şekilde birbirine kaynak yapılır. ZEISS INSPECT ile varillerin tamamını da inceleyebilirsiniz.

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.