Cadem Metrology

ATOS 5 - Otomasyonlu Sistem - Havacılık - Sac Metal Parça

HAKKIMIZDA

CADEM METROLOGY Çözümleri, tüm yüzeyin 3D ölçüm verilerini elde ederek kapsamlı bir kalite kontrol gerçekleştirir, gizli hataları görselleştirir ve bu sayede üretim süreçlerini hızlandırır.

3D tarama ile hassas ölçüm verileri elde edilir, ilgili prosesler hızlandırılarak üretim sürecindeki kalite sorunları en aza indirilir. Böylece rekabet avantajı sağlanır.

CADEM METROLOGY, 20 yılı aşkın süredir dijital dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan Cadem çatısı altında sunduğu GOM çözümlerini 2021 yılı itibari ile ekipleri, çözüm ortağı olduğu markalar ve tüm paydaşlarına hizmet konusunda daha çevik bir yapı ile Türkiye’nin Dijital Dönüşüm Çözümleri markası CADEM METROLOGY olarak sunmaya devam ediyor.

Bugüne kadar İstanbul, Ankara ve Bursa ofislerimizden Türkiye’nin dört bir yanındaki 75’ten fazla firmaya 100’ün üzerinde kurulum gerçekleştirdik.

2009 yılından bu yana GOM firmasının Türkiye’deki tek temsilcisi olarak 3D ölçüm ve test çözümlerinin dağıtımını sağlıyor; cihaz kurulumu ve eğitim desteğiyle kalite kontrol süreçlerini kusursuzlaştıracak çözümler sunuyoruz.