Cadem Metrology

zeiss inspect correlate

ZEISS INSPECT
Correlate

Hareketleri, yer değiştirmeleri ve gerinimleri üç boyutlu olarak analiz edin. Ücretsiz Deneyin

PARAMETRİK KONSEPT

ZEISS INSPECT Correlate'in öne çıkan özellikleri

Hızlı analizler, özelleştirilebilir işlevler ve çok daha fazlası
Zeiss Inspect Airfoil Highlights Parametric

Her denetim adımını kaydederek daha verimli olun

Tüm değerlendirmeler, sonuç değişkenleri ve bağımlılıklar ZEISS INSPECT Correlate'in arka planında saklandığından, yalnızca birkaç tıklamayla raporlar güncellenebilir ve yeni sonuçlar oluşturulabilir.

Hizalamalar ve referans sistemleri kolaylıkla oluşturulabilir, takip edilebilir ve ayarlanabilir. Tekrarlanan testler için tüm seriyi değerlendireceğiniz bir proje şablonu oluşturmanız yeterlidir; böylece zamandan tasarruf edersiniz.

OPTİMİZE EDİLMİŞ İŞ AKIŞI

Süreçlerinize yönelik özelliklerimiz

Müşterilerimizin talep ettiği fonksiyonları geliştiriyoruz. Aşağıdakiler gibi faydalı özelliklerle süreçlerinizi optimize edin:

Kapsamlı değerlendirme işlevleri:

Zeiss Inspect Correlate Highlights workflow

UYGULAMALARLA DAHA FAZLA İŞLEV

Zeiss Inspect Optical 3D Highlight apps

ZEISS INSPECT'i uyarlayın İhtiyaçlarınıza göre ilişkilendirin

Ek işlevlere mi ihtiyacınız var? ZEISS INSPECT'i özelleştirin Uygulamalarla tam olarak ihtiyaçlarınıza göre bağlantı kurun. Bunlar ve diğer işlev uzantıları için uygulamalar mevcuttur: Tüm uygulamaları ZEISS Quality Suite'te bulabilirsiniz.

Uygulamaya bir bakış

Videolar bin kelimeden fazlasını anlatır. Diğer şirketlerin ZEISS INSPECT Correlate'i nasıl kullandığını öğrenin ve ilham alın.

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.