Cadem Metrology

Sektörler

CADEM Metrology

Otomotiv

Giderek otomatikleşen otomotiv endüstrisi, 3D taramanın tam alan geometri ediniminden yararlanıyor. GOM ürünlerini ürün geliştirme, simülasyon, tasarım ve kalite kontrolüne uygulayarak, tüm yeni ürün geliştirme optimize edilir.
Sektörler
Sektörler
CADEM Metrology

Havacılık ve Savunma

GOM’un optik 3D ölçüm sistemleri, havacılık endüstrisindeki karmaşık gereksinimleri karşılamaya büyük ölçüde katkıda bulunur. Optik 3D ölçüm teknolojisi, endüstrinin tüm ürünlerinin hassas kalite kontrolünü sağlar.
CADEM Metrology

Güç Üretimi

Optik 3D tarayıcılar, karmaşık serbest biçimli yüzeylerin kalite kontrolü için uygundur. Bu nedenle jet motorlarının, karasal gaz ve buhar türbinlerinin, turbochargerların ve uçak kanatlarının kalite kontrolünde kullanılırlar.
Güç Üretimi
Tüketim Ürünleri
CADEM Metrology

Tüketim Ürünleri

Tüketim ürünlerinin üretiminde, GOM'un optik ölçüm sistemleri tüm üretim süreci boyunca fayda sağlamaktadır. Optik 3D ölçüm teknolojisi, verimli bir ürün geliştirme ve üretimini garanti eder ve ürün lansmanlarındaki hızlanma sürelerinin önemli ölçüde kısaltılmasına yardımcı olur.
CADEM Metrology

Ulaşım

Ulaştırmada , GOM çözümleri özellikle kalite kontrol için oldukça önemlidir. GOM’un ürünleri, ulaşım araçlarının kalitesini sağlamak için demiryolu mühendisliğinde, gemi yapımında ve hizmet araçlarında kullanılmaktadır.
Ulaştırma
Medikal
CADEM Metrology

Medikal

GOM sistemleri, tıbbi teknoloji ve biyomekanikteki çeşitli uygulamalar için uygundur. 3D ölçüm teknolojisi, biyomalzemeler üzerinde gerinim, yük ve yorulma testleri gibi dinamik analizlerin uygulanmasının doğal bir parçasıdır.