Cadem Metrology


Ücretsiz İndir

Kalite kontrolü bir üst seviyeye taşıyın

GOM Inspect Pro, 3D verilerin detaylı değerlendirmesi için yazılımınızdır. GOM Inspect Pro’yu basit veya karmaşık ölçüm görevleriniz için kullanın – incelenecek parçayı 3D taramaktan, mesh işlemeye, CAD import etmeye, gerekli GD&T hesaplamalarından trend analizine, dijital montaja veya özelleştirilmiş kontrollere GOM Inspect Pro, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak. Aktif parametrik konsepti sayesinde bütün iş adımları izlenebilir ve mevcut projenizde herhangi bir anda proje şablonları oluşturabilirsiniz. Bu sayede, doğru sonuçları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı elde edeceksiniz.

GOM Inspect Pro ile faydalarınız

Sistemden bağımsız
Hangi tarayıcıyı kullanıyor olursanız olun, GOM Inspect ile 3D verilerinizi değerlendirerek analiz edebilir ve kapsamlı raporlar oluşturabilirsiniz.


Düzenli güncellemeler ve daha çok geliştirme
Bizim için, geliştirme işimizin en ön safhasında günlük mücadeleleriniz vardır – güçlü ekibimiz, müşterilerimizle ortak çalışarak yazılımı düzenli olarak iyileştirmeye çalışır.

Dünya çapında destek ve hizmet
Desteğimizle, Pro yazılımın daha fazla geliştirme ve iyileştirmelerine tam erişiminiz olacak. Herhangi bir sorunuz varsa, hizmet uzmanlarımız size yüz yüze veya internet üzerinden destek olacaktır.

GOM Inspect Pro ile süreçlerinizi optimize edin

Temel özelliklerine ek olarak, GOM Inspect Pro’da süreçlerinizi ve rutin işlerinizi basitleştirecek – böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak – pek çok yeni özellik mevcuttur.

Parametrik Konsept

Proje şablonlarıyla daha hızlı

GOM Inspect Pro temel bir parametrik konsept kullanır. Bu sayede projenizdeki bütün süreç adımlarını izleyebilir ve aktarabilirsiniz. Kalite kontrolü hızlandırın – örn. proje şablonları kullanarak – böylece benzer parçaların daha hızlı ve çok kolay raporlanması mümkün olur.

Yazılımınızı özelleştirin

Python API ile Uzantılar

Fonksiyon paketleri yardımıyla yazılımınıza pek çok uzman özelliği ekleyebilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Python arayüz sayesinde GOM Inspect Pro içinde yapılan bütün işlemleri kaydedip düzenlemeniz de mümkündür.

Otomasyon

Sanal ölçüm odasında kontrol edin ve plan yapın

İlave yazılım seçeneği VMR (Sanal Ölçüm Odası) sayesinde, robotik yetenekleriniz olmadan GOM Inspect Pro içinde otomatik ölçüm prosedürleri planlayabilir ve yürütebilirsiniz.

Fotogerçekçi render alma

GOM Inspect Pro ile parçalarınızı sanal olarak monte edin ve seçeceğiniz gerçekçi bir ortamda inceleyin – bir fotoğraf ile. GOM Inspect Pro, doğru gölge oluşturma için ışık kaynaklarını otomatik algılar.

Çok sayıda özellik

Tekil süreçleri optimize etme

GOM Inspect Pro ayarlarını değiştirerek ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin ve metroloji iş akışınıza uyan belli özellikleri kullanın. Sık tercih edilen özellikler:

GOM Inspect Pro çalışırken

Başka müşterilerin GOM Inspect Pro ile neler yaptığına bakalım ve şaşırtıcı esnekliğini görelim.

GD&T

Bir bileşenin Geometrik Boyut ve Toleranslandırılması

GD&T fonksiyonları ile bir deliğin doğru geçme ile mi açıldığını, doğru yönde mi olduğunu veya mevcut biçim hatalarının izin verilebilir sınırlar içinde mi olduğunu belirleyebilirsiniz.

Dijital Montaj

Ürünlerinizi dijital olarak monte edin

Bileşenlerinizi farklı tesislerde mi imal ediyorsunuz? GOM Inspect Pro’nun dijital montaj özelliği ile farklı bileşenlerin uyup uymadığını veya hangilerinin birbiri ile en iyi uyuma sahip olduğunu (çapraz eşleşme) teyit edebilirsiniz.

Raporlama

Detaylı raporlar oluşturun

İncelemeyi tamamladıktan sonra, sonuçlarınızı görsel olarak hoş bir düzende sunmak isteyeceksiniz. GOM Inspect Pro ile bunun için ilave bir program gerekmez. Bu sayede raporlarınızı tek tuşla görüntüler, tablolar, şemalar ve metinlerle oluşturabilirsiniz.

ZEISS Quality Suite ile Şimdi başlayın!

ZEISS Kalite Yazılımında kolayca etkinleştirebileceğiniz ücretsiz deneme versiyonuyla GOM Inspect Pro’nun sayısız avantajını deneyimleyin. ZEISS Kalite Yazılımı içinde bütün hizmetlerimize, eğitimlere, güncellemelere, özellik paketlerine ve fazlasına kolayca erişebilirsiniz. ZEISS Kalite Yazılımı ve GOM Inspect Pro lisansının kapsamlı özelliklerine 14 günde karar verin. 14 günlük deneme süresi sonrasında GOM Inspect temel versiyonunu herhangi bir kısıtlama olmadan, ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Veya uzmanlarımızla canlı bir tanıtımda GOM Inspect Pro’nun sizi günlük işlerinizde nasıl destekleyebileceğini deneyimleyin.
Ürün tanıtımı

GOM Inspect Pro’yu canlı görün

Yazılımı çalışırken deneyimleyin

Uzmanlarımız GOM Inspect Pro’yu size özel çevrimiçi bir tanıtımda sunar – sizin kendi bileşeniniz ile özellikle uygulamanız için veya standart bir tanıtım projesiyle.

Uzmanlarımız size şunları gösterecek:

Aktif parametrik yaklaşım
Özelleştirme özellikleri
Sanal Ölçüm Odasında (VMR) Otomasyon
Proje şablonlarıyla verimi artırın


Bize Ulaşın

Ücretsiz Deneyin

GOM Inspect Pro’yu Deneyin

ZEISS Quality Suite’inizde 14 gün ücretsiz

GOM Inspect Pro’nun 14 günlük deneme versiyonu ile herhangi bir yükümlülük olmadan kolayca başlayın ve örneğin parametrik incelemeyi deneyin veya şablonlar kullanın.
Deneme süresi sonrasında GOM Inspect temel versiyonunu ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilir veya bir Pro lisans satın alabilirsiniz.

GOM Inspect Pro önemli özellikleri:

CAD verilerinin içe aktarımı
Mesh işleme
Geometrik Boyutlandırma ve Toleranslandırma (GD&T)
Python arayüz
Raporlama
Dijital montaj
Sanal Fikstürleme gibi modüllerle genişletmek mümkündür


Ücretsiz Deneyin

Kayıt Olmadan

GOM Vıewer

Proje Açma

Mevcut projeleri yükleyin ve temel incelemeler gerçekleştirin – GOM Viewer ile.
ZEISS Kalite Yazılımını indirin ve GOM Inspect Pro’nun görüntüleyici özelliğini kullanın.

GOM Viewer özellikleri:

Proje açma
Temel incelemeler
Raporlama


İndirin

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.