Cadem Metrology


Ücretsiz İndir

3D test verileri için dijital görüntü ilişkisi
ve nokta takip algoritmaları

GOM Correlate Pro sayesinde, resimlerden ve hareketli görüntülerden ölçüm verileri yakalayabilirsiniz. Bu tür videolar, dinamik süreçlerin doğru kaydını ve tekil analizini sağlayabilir. Bunlar daha sonra belli amaçlarla değerlendirilebilir. Yazılım gerinimleri, yer değiştirmeleri, hızları, ivmelenmeleri, dönüşleri, açıları ve açı değişimlerini ve çok daha fazlasını analiz eder. GOM Correlate Pro, dijital görüntü korelasyonu ve nokta takip algoritmalarıyla 3D koordinatları pikselden küçük doğrulukla ölçer ve zaman içinde takibini yapar. Hareketler ve deformasyonlar 3D uzayda yakalanarak değerlendirilebilir.

GOM Correlate Pro ile faydalarınız

GOM Blade Inspect Pro

Sistemden bağımsız
Hangi test sistemini kullanıyor olursanız olun, GOM Correlate Pro 3D test verilerinizi değerlendirerek analiz edebilir ve kapsamlı raporlar oluşturabilirsiniz.

GOM Blade Inspect Pro
Düzenli güncellemeler ve daha çok geliştirme
Bizim için, geliştirme işimizin en ön safhasında günlük mücadeleleriniz vardır – güçlü ekibimiz, müşterilerimizle ortak çalışarak yazılımı düzenli olarak iyileştirmeye çalışır.
GOM Blade Inspect Pro
Dünya çapında destek ve hizmet
Desteğimizle, Pro yazılımın daha fazla geliştirme ve iyileştirmelerine tam erişiminiz olacak. Herhangi bir sorunuz varsa, hizmet uzmanlarımız size yüz yüze veya internet üzerinden destek olacaktır.

GOM Correlate Pro ile hızlı analizler

GOM Correlate Pro’da ölçüm verilerini yakalamak, analiz etmek ve işlemek için – bazıları özelleştirilebilir – sayısız özellik mevcuttur. GOM Correlate Pro veri değerlendirmelerinizi basitleştirecek – böylece size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacak.

GOM Correlate Pro Parametrik

Parametrik konsept

Daha hızlı ve daha verimli
değerlendirmeler

Yazılımımız parametrik bir konsept üzerine kurulmuştur. Versiyon kontrolü ile bütün süreç adımlarınızı takip edebilir, düzenleyebilir ve tekrar yürütebilirsiniz, böylece ölçüm verilerinin değerlendirilmesi hızlanır ve yazılımın kolay kullanımı sağlanır.

 • Daha hızlı değerlendirme ve otomatik raporlama için proje şablonları.
 • Değerlendirmeler için, katı cisim hareket dengeleme uygulanması dahil, farklı koordinat sistemleri tanımlama.
 • Bütün ölçüm verileri için kapsamlı filtre seçenekleri.

Basit iş akışı

Süreciniz için optimum özellikler

GOM Correlate Pro’nun hem sürecinizi hem iş akışınızı optimize edecek, aşağıdakiler gibi geniş kapsamlı faydalı özellikleri mevcuttur:

 • CAD ve FEM import etme ve hizalama
 • Kapsamlı değerlendirme özellikleri: 6DoF analizleri, güzergahlar, sanal ekstensometreler, hareket ölçümü ile birlikte veri tarama
 • GOM Touch Probu ile standart geometrilerin temaslı ölçümü ve adaptör kullanarak doğrudan görünmeyen noktaların ölçümü
 • Sensör bağlantı desteği: genel USB kameralar, ARAMIS sensörler ve fotogrametri çözümleri
 • Python arayüz: yarı otomatik değerlendirmeler için yazılım işlemlerini kaydedin, dosyaya yazın, düzenleyin ve yeniden kullanın.
GOM Correlate Pro İş Akışı
GOM Correlate Pro Paketleme

Paketler

GOM Correlate Pro’yu ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirin

GOM Correlate Pro size ihtiyacınız olabilecek her işlevi ekleme imkanı veriyor. Sadece aşağıdaki paketler arasından seçin:

 • Çekme, Nakajima ve bulge testlerine göre malzeme özelliklerinin belirlenmesi
 • FEM veri setlerinin aktarımı ve ölçüm verileri ile simülasyon verileri arasında tam saha karşılaştırma
 • Termografik kameralardan alınan sıcaklık verileriyle termomekanik deformasyon analizi

GOM Correlate Pro çalışırken

Bir resim bin kelimeye bedeldir. Diğer müşterilerin GOM Correlate Pro’yu nasıl kullandığını ve yazılımın sunduğu inanılmaz esnekliği kendiniz görün:

ZEISS Quality Suite ile Şimdi başlayın!

GOM Correlate Pro kapsamlı dijital görüntü ilişkisi yeteneklerine sahiptir ve 3D koordinatları pikselden küçük doğrulukla yakalar ve ölçer. Kendi proje şablonlarınızı oluşturup özelleştirebilirsiniz. Gelişmiş yazılım iş akışları, daha fazla uyumluluk seçeneği ve yazılım eklentili paketlerle daha yüksek verim de elde edeceksiniz. ZEISS Kalite Yazılımı içinde bütün hizmetlerimize, eğitimlere, güncellemelere, özellik paketlerine ve fazlasına kolayca erişebilirsiniz. ZEISS Kalite Yazılımında kolayca etkinleştirebileceğiniz ücretsiz deneme versiyonuyla GOM Correlate Pro’nun sayısız avantajını deneyimleyin ve karar verin! 14 günlük deneme süresi sonrasında GOM Correlate temel versiyonunu herhangi bir kısıtlama olmadan, ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Ürün tanıtımı

GOM Correlate Pro’yu canlı görün

Yazılımı çalışırken deneyimleyin

Uzmanlarımız GOM Correlate Pro’yu bireysel pratik bir testle sunar – sizin kendi bileşeniniz ile özellikle uygulamanız için veya bir tanıtım proje parçasıyla.

Uzmanlarımız size şunları gösterecek:

Aktif parametrik çekirdek
Özelleştirme özellikleri
Uygulamaya özel endüstri özellikleri
GOM Paketleri


Bize Ulaşın

Ücretsiz Deneyin

GOM Correlate Pro’yu Deneyin

ZEISS Quality Suite’inizde 14 gün ücretsiz

GOM Correlate Pro’nun 14 günlük deneme versiyonu ile herhangi bir yükümlülük olmadan kolayca başlayın ve örneğin parametrik incelemeyi deneyin veya şablonlar kullanın. Deneme süresi sonrasında GOM Correlate temel versiyonunu ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilir veya bir Pro lisans satın alabilirsiniz.

GOM Correlate Pro önemli özellikleri:

Dijital Görüntü İlişkisi
Kolay hareket ve deformasyon analizi
2D DIC için kamera sürücüsü
Birkaç bileşenin hızlı değerlendirmesi
6DoF analizler
Kontur Algılama
Proje şablonlarıyla verimi artırın


Ücretsiz Deneyin

Kayıt Olmadan

GOM Viewer

Proje Açma

Mevcut projeleri yükleyin ve temel incelemeler gerçekleştirin – GOM Viewer ile.
ZEISS Kalite Yazılımını indirin ve GOM Correlate’in görüntüleyici özelliğini kullanın.

GOM Viewer özellikleri:

Proje açma
Temel incelemeler
Raporlama


İndirin

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.