Cadem Metrology


Ücretsiz İndir

En zorlayıcı standartları karşılar

Gökyüzünde en son teknoloji: Modern hava araçları devamlı çevre koşullarına maruz kalır, ağır zorlamalara uğrar ve çoğunlukla yolcu ve hava kargo taşımak için kullanılır. Havacılık endüstrisi, kalite analizi ve hava aracının parçalarını veya tamamını ölçmek ile yüksek hızda dijital ikizler oluşturmak için CMM’ler ve optik ölçüm sistemleri kullanır. GOM Blade Inspect Pro hem temaslı (problu) hem temassız (optik) veriler için güçlü bir analiz ve inceleme yazılımıdır. GOM Blade Inspect Pro’yu herhangi bir türbin parçasını durumunu, yaşam döngüsünün herhangi bir anında değerlendirmek için kullanabilirsiniz: Tasarım aşamasında, üretim sürecinde, rutin bakımda veya tamir gerekli ise. Yazılımda türbin ve uçak kanatlarının incelenmesi için özel olarak üretilmiş analiz araçları mevcuttur.

GOM Blade Inspect Pro ile faydalarınız

Havacılık endüstrisinde veya gaz türbini parçalarında bileşen incelemesi uzmanlık ve deneyim gerektirir – GOM Blade Inspect Pro burada devreye girerek size zaman ve para tasarruf ettirir. Yazılım bakım anlaşması ile sürekli en son sürüm özelliklerinden faydalanın.

Sistemden bağımsız
Hangi sistemi kullanıyor olursanız olun, GOM Blade Inspect ile CMM veya optik 3D verilerinizi değerlendirerek analiz edebilir ve kapsamlı raporlar oluşturabilirsiniz.


Düzenli güncellemeler ve daha çok geliştirme
Bizim için, geliştirmemizin en ön safhasında günlük mücadeleleriniz vardır – güçlü ekibimiz, müşterilerimizle ortak çalışarak sürekli yazılımı iyileştirmeye çalışır.

Dünya çapında destek ve hizmet
Herhangi bir sorunuz varsa, hizmet uzmanlarımız size yüz yüze veya internet üzerinden destek olacaktır. Desteğimizle, Pro yazılımın geliştirme ve iyileştirmelerine ve aktif bir kullanıcı Forumuna tam erişiminiz olacak.

Uzmanlar için özellikler

GOM Blade Inspect Pro, kanat ürünleri, türbin kanatçıkları ve kılavuz kanatlar gibi çeşitli havacılık ve gaz türbini parçalarının ölçümü ve incelenmesi için özel olarak tasarlanmış özellikler içerir. Yazılımda endüstriye özel 2D profil incelemelerini hızla ve kolayca oluşturabilirsiniz. Entegre, kullanıcı dostu inceleme adımları, profil dizme noktasından değişken tolerans bandıyla profil biçim ve konum muayenesine kadar uzanır. Otomatik yüzey sapmaları hesaplaması, size görsel incelemeler için dijital verileri verir. Üretim kalıntılarını, aşınmayı ve yüzey kusurlarını tanımlayabilir ve verileri adaptif işleme için kullanabilirsiniz.

Gelişmiş analiz

Öne çıkan özellikler

Kapsamlı know-how – örneğin aerodinamik profiller veya yapı bileşenleri alanlarında – yazılımın tasarımına entegre edilmiştir. Trend analizi, dijital montaj, sanal fikstürleme, ne isterseniz, GOM Blade Inspect Pro geniş bir özellik kapsamına sahiptir. En son özellikler şunları içerir:

  • Kanatçıklar ve nozül kılavuz kanatlarda geometrik boğaz alanını hesaplamak için 3D Boğaz Alanı
  • Bir disk veya rotor kademesinde kanatçıkların montaj sırasını optimize etmek için Sanal Balans
  • Kanatçıkların, vanaların ve kanatçıklı disklerin analizi için ZEISS CALYPSO ile kesintisiz entegrasyon

Yazılımınızı Özelleştirin

Python API ile Uzantılar

Python API’ı kullanarak şirketinize özgü gereksinimleri veya tescilli ölçüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kendi özellik paketlerinizi ve şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Yerel olarak veya küresel kuruluşlarda aynı süreçleri sağlayacak şekilde ağ sunucusunda saklanabilirler.

Standart çözümler de sunuyoruz ve çalışma süreçlerinizi hızlandırıp standartlaştırarak süreç dalgalanmalarını azaltacak, size özel paketler oluşturabiliriz.

Parametrik konsept

Zamandan ve paradan tasarruf edin

GOM Blade Inspect Pro, incelemelerinizi hızlandıran ve tekrarlanan süreçleri kolaylaştıran parametrik bir konsept üzerine kurulmuştur. GOM Blade Inspect Pro ile, daha da verimli olacaksınız: iş akışları daha az zaman alır, aktif parametrik çekirdek, otomatikleştirmek istediğiniz tekrarlanan bütün süreçleri destekler.

  • Çekme, Nakajima ve bulge testlerine göre malzeme özelliklerinin belirlenmesi
  • FEM veri setlerinin aktarımı ve ölçüm verileri ile simülasyon verileri arasında tam saha karşılaştırma
  • Termografik kameralardan alınan sıcaklık verileriyle termomekanik deformasyon analizi

Endüstriye özel özellikler

Kullanıma hazır aero paketler

Kanatçıklı disk incelemelerinizi optimize eden verimli bir kanatçıklı disk ölçümü gibi hazır çözümlerden faydalanın. Paketleri doğrudan GOM Blade Inspect Pro içinden veya ZEISS Kalite Yazılımından indirebilirsiniz.

GOM Blade Inspect Pro: Kullanım örnekleri

Bir resim bin kelimeye bedeldir. Diğer müşterilerin GOM Blade Inspect Pro’yu nasıl kullandığını ve yazılımın sunduğu inanılmaz esnekliği kendiniz görün:
Kanatçıklı disklerin ölçümü ve analizi
Bir kanatçıklı diskin tek bir kanatçığını ölçüp incelerseniz, GOM Blade Inspect Pro bu süreci kanatçıklı disk üzerindeki herhangi bir sayıda ek kanatçık için verimli şekilde tekrarlamanıza olanak sağlar.
Tamburların ölçümü ve analizi
Bir kılavuz kanat genel olarak bir kanattan, bir göbekten ve siperden oluşur. GOM Blade Inspect ile bütün bir kılavuz kanadı incelemek hiç sorun değil.
Kılavuz kanatların ölçümü ve analizi
Tamburlar birkaç kanatçıklı diskten oluşur. Bu kanatçıklı diskler kaynakla birleştirilerek bir tambur oluşturulur. GOM Blade Inspect Pro, tamburları da bütün olarak inceleyebilir.

ZEISS Quality Suite ile Şimdi başlayın!

ZEISS Kalite Yazılımınızda mevcut ücretsiz deneme versiyonu ile GOM Blade Inspect Pro’nun sayısız avantajını deneyimleyin. ZEISS Kalite Yazılımı içinde bütün hizmetlerimize, eğitimlere, güncellemelere, özellik paketlerine ve fazlasına kolayca erişebilirsiniz. ZEISS Kalite Yazılımı ve GOM Blade Inspect Pro lisansının kapsamlı özelliklerine 14 günde karar verin. 14 günlük deneme süresi sonrasında GOM Inspect temel versiyonunu herhangi bir kısıtlama olmadan, ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Veya uzmanlarımızla canlı bir tanıtımda GOM Blade Inspect Pro’nun sizi günlük işlerinizde nasıl destekleyebileceğini deneyimleyin.
Ürün tanıtımı

GOM Blade Inspect Pro’yu canlı görün

Yazılımı çalışırken deneyimleyin

Uzmanlarımız GOM Blade Inspect Pro’yu size özel çevrimiçi bir tanıtımda sunar – sizin kendi bileşeniniz ile özellikle uygulamanız için veya standart bir tanıtım projesiyle.

Uzmanlarımız size şunları gösterecek:

Klasik kanat muayeneleri
3D boğaz alanı gibi gelişmiş incelemeler
Kullanıcı tanımlı inceleme prensipleri
Özel kanat özellik paketleri


Bize Ulaşın

Ücretsiz Deneyin

GOM Blade Inspect Pro’yu Deneyin

ZEISS Quality Suite’inizde 14 gün ücretsiz

GOM Blade Inspect Pro’nun 14 günlük deneme sürümü ile şimdi başlayın – herhangi bir yükümlülük olmadan. Deneme süresi sonrasında GOM Blade Inspect temel versiyonunu ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilir veya bir Pro lisans satın alabilirsiniz.

GOM Blade Inspect önemli özellikleri:

İçe CAD verilerinin aktarımı
Kanat inceleme çalışma alanı
Gelişmiş analizler
Sezgisel gerçek/hedef karşılaştırması
Sonuçlarınızın kolay görselleştirilmesi


Ücretsiz Deneyin

Kayıt Olmadan

GOM Viewer

Proje Açma

Mevcut projeleri yükleyin ve temel incelemeler gerçekleştirin – GOM Viewer ile.
ZEISS Kalite Yazılımını indirin ve GOM Blade Inspect Pro’in görüntüleyici özelliğini kullanın.

GOM Viewer özellikleri:

Proje açma
Temel incelemeler
Raporlama


İndirin

Demo Talep Formu

CADEM METROLOGY

Dijital Dönüşümünüzü
Birlikte Gerçekleştirelim

Ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız CADEM METROLOGY ekibi ile iletişime geçin. Ölçümünü gerçekleştirmek istediğiniz parçanın büyüklüğü ve ölçüm yapmayı planladığınız alan değerlendirilerek size en uygun sistem uzmanlarımız tarafından belirlenir ve ücretsiz demo hizmeti sağlamaktadır.